PREČO PRÁVE MY S DR.NEK ICE&Metal Therapy?

– Možnosť zakúpiť samostatne online kurz, online kurz vrátane vybavenia, alebo prezenčný kurz vrátane vybavenia.

– Prezenčné kurzy sa konajú v našom salóne Dr.Nek na adrese Kloboučnická 4, Praha 4 alebo novo aj v Bratislave.

– Obsahom každého kurzu sú: tlačené skriptá a certifikát o absolvovaní kurzu.

– V prípade zakúpenia kurzu vrátane vybavenia získavate špeciálnu sadu ručne leštených Dr.Nek hliníkových prvkov, špeciálnu zmes pre Dr.Nek Ice&Metal Therapy.

– Zmes používaná pri procedúre Dr.Nek Ice&Metal Therapy je rokmi overená, klinicky testovaná a s preukázateľnými účinkami na zlepšenie stavu pleti, zlepšenie stavu celulitídy a naša zmes vie tiež bojovať s tukmi. Zmes Dr.Nek Ice&Metal Therapy je registrovaná v Európskej databázi kozmetických produktov CPNP.

– V prípade zakúpenia online kurzu získate USB flash disk s video kurzom a môžete sa tak na kurz pozrieť koľkokrát chcete.

– V prípade spolupráce umiestnime vašu prevádzkareň ZADARMO s kontaktmi na mapu partnerov, ktorá číta viac ako 500 prevádzok zo sveta beauty, zdravého životného štýlu, fitness atď. Z mapy partnerov prichádzajú dopyty po službách vo vašej prevádzke na váš telefón a e-mail.

– Možnosť využívania rezervačného a pokladničného systému v hodnote 500 Kč / mesiac ZADARMO.

– Po absolvovaní kurzu získate prístup k veľkoobchodnému cenníku. Nakupujete pre svojich zákazníkov lacnejšie so ziskom/maržou pre vás.

NAŠE ĎALŠIE KURZY

 

ČO JE TO DR.NEK ICE&Metal Therapy?

Dr.Nek Ice&Metal Therapy je neinvazívny kozmetický postup, ktorý sa používa na redukciu tuku a tvarovanie tela. Tento postup využíva kontrolované chladenie na cielené zamrazenie a následné odstránenie tukových buniek. Dr.Nek Ice madero funguje na princípe kryolipolýzy, ktorá spočíva v zamrazení tukových buniek a ich následnej eliminácii prirodzenými metabolickými procesmi tela.

Počas procedúry sa na cieľovú oblasť tela aplikuje špeciálna zamrazená zmes, ktorá vytvára kontrolované ochladzovanie. Toto ochladzovanie cielene pôsobí na tukové bunky, pričom okolité tkanivá zostávajú nedotknuté. Nízka teplota spôsobuje, že tukové bunky sa postupne zamŕzajú a odumierajú. Po zamrznutí sa bunky rozpadajú a sú postupne vylúčené z tela prirodzeným metabolickým procesom. Následne sa telo masíruje nachladenými hliníkovými prvkami v smere toku lymfy, čo spôsobuje stimuláciu lymfatického systému, udržiavanie správnej hladiny vody v tele a redukciu celulitídy. Ako Dr.Nek Ice madero stimuluje lymfatický systém? Hneď niekoľkými spôsobmi:

Prostredníctvom mechanickej masáže. Keď sa hliníkové nástroje používajú na masáž tela, môžu podporiť cirkuláciu lymfy – tekutiny, ktorá transportuje odpadové produkty z telesných tkanív do krvného obehu. Tento proces je dôležitý pre detoxikáciu a imunitnú funkciu. Prostredníctvom zlepšenia krvného obehu. Zvýšený prietok krvi do telesných tkanív môže podporiť odstraňovanie odpadových produktov a stimulovať lymfatický systém.

Dr.Nek Ice&Metal Therapy môže tiež prispievať k uvoľneniu svalových napätí a zlepšeniu celkového telesného stavu, čo môže mať pozitívny vplyv na fungovanie lymfatického systému. Je dôležité si uvedomiť, že výsledky sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnych potrieb a telesnej kondície jednotlivca.

Pri procedúre Dr.Nek Ice&Metal Therapy možno ošetriť problematické partie na tele ako sú: lýtka, stehná, zadok, brucho, boky, chrbát, paže.

Priebeh procedúry:

Pred samotnou masážou si Vás zmeriame, vyfotíme a poskytneme Vám jednorazovú spodnú bielizeň. Ako prvé Vám masérka prevedie bazálne ošetrenie lymfatických uzlín. Nanesieme na Vás špeciálnu zmrazenú zmes a prevedieme masáž jednotlivými hliníkovými prvkami. Po ukončení masáže Vás masérka opäť zmeria a odfotí, aby sme mali zaznamenané pokroky v priebehu kúry. Zmes odporúčame na tele nechať a odporúčame sa 24 hodín nesprchovať.

Dr.Nek Ice&Metal Therapy sa odporúča pre:

 • Elimináciu tuku,
 • stimuláciu lymfatického systému,
 • odstraňovanie toxínov z tela,
 • urýchľovanie metabolizmu,
 • odbúravanie celulitídy,
 • uvoľnenie tela a mysle,
 • redukciu celkového objemu, pása, zníženie objemu brucha,
 • elimináciu tukových usadenín nahromadených na bokoch,
 • napnutie stehien a nôh

Dr.Nek Ice & Metal Therapy

Kontraindikácie:

 • Zlá zrážanlivosť krvi,
 • kŕčové žily,
 • tehotenstvo,
 • deformity kože (ekzémy, nezahojené jazvy atď.),
 • infekčné vírusové, bakteriálne a onkologické ochorenia,

Odporúčané opakovania:

Prvé výsledky sú viditeľné už po 3 – 5 procedúrach, ale je to veľmi individuálne a závisí to od stupňa celulitídy, miery tukového tkaniva, celkovom životnom štýle klienta/ky atď.

Odporúčaná kúra je najmenej 10 sedení, v intervale ideálne 2x týždenne.

Čas jednej procedúry sa pohybuje od 45 do 90 minút (podľa výberu masírovaných partií).

Odporúčania pred a po procedúre:

 • V deň procedúry by ste mali mať čistú a suchú pokožku. Zbytočné množstvo kozmetiky, olejov a krémov by malo byť odstránené z oblasti, ktorá sa má ošetriť.
 • Je vhodné pred procedúrou urobiť peeling tela, aby bola pokožka úplne čistá.
 • Pred ani po procedúre nie je vhodné piť kofeínové nápoje a alkohol.
 • Pred a po procedúre je dôležité dostatočne hydratovať svoje telo. Odporúčame piť dostatok vody, aby ste udržali normálnu hydratáciu.
 • Pokiaľ absolvujete ošetrenie v oblasti brucha, odporúčame aspoň hodinu pred procedúrou nejesť.

Dr.Nek Ice&Metal Therapy - rozdíl kovových a hliníkových prvků

CenNík DR.NEK ICE&Metal Therapy

 • procedúra
 •  
 • Dolná polovica tela (45 min) – lýtka, stehná, zadok
  1x procedúra 999,-
  5x procedúra 4 499,-
  10x procedúra 7 999,-
  Horná polovica tela (45 min) – brucho, boky, chrbát, paže
  1x procedúra 899,-
  5x procedúra 3 999,-
  10x procedúra 6 999,-
  Celé telo (90 min)
  1x procedúra 1 699,-
  5x procedúra 7 999,-
  10x procedúra 14 999,-
 • Objednať

SLEDUJTE NOVINKY A ZĽAVY

 

PRODUKTY NA ICE&METAL THERAPY Z NAŠEHO E-SHOPU

NIKOLA ZÍVALOVÁ

Salon Dr.Nek navštěvuji téměř od jeho otevření a jsem zde velmi spokojená. Za tu dobu jsem v salonu vyzkoušela všechny procedury. Jsem vděčná za to, že mi v salonu vždy vyšli vstříc a pomohli mi v mé přípravě na soutěže v kategorii Bikini Fitness. Vždy se do salonu těším nejen na procedury ale také na milý personál.

VERONIKA HUNKOVÁ

Do salónu Dr.Nek chodím velice ráda. Mají moc příjemný, milý personál a přistupují k vám vždy profesionálně. Nejčastěji chodím na proceduru zvanou Maderoterapie, která mi pomáhá udržovat postavu. Je to moje nejoblíbenější procedura, protože vám krásně promasíruje, prokrví nohy a pomáhá s celulitidou, se kterou my ženy tolik bojujeme. Jsem velice spokojená a doporučuji.

DENISA GUDELJ

Moje nejoblíbenější služba salonu je samoopalovací nástřik, díky kterému vypadám během pár minut, jako bych se vrátila od moře. Nástřik ráda využívám především při příležitostech důležitých focení, na galavečery bojových sportů, nebo například na finále castingu Hledá se Playmate od Playboye, kterou jsem možná právě i díky nástřiku vyhrála.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE – SALÓN

Veškeré informace o salonu Dr-nek Vám poskytne

E-mail: salon@dr-nek.cz

Mobil: +420 774 076 890

Naše kurzy můžete objednávat na adrese

E-mail: monika.chrastilova@dr-nek.cz

Mobil: +420 604 330 073

MAPA PROVOZOVEN

KONTAKT

Kloboučnická 1442/4
140 00 Praha 4
salon@salondrnek.cz